Oznamy

Ako darovať 2%?

Drahí naši podporovatelia!


Naše údaje na darovanie 2%:
IČO: 36165506
Obchodné meno (názov): DOMKA – ZDRUŽENIE SALEZIÁNSKEJ MLÁDEŽE, STREDISKO BARDEJOV

Tu nájdete vyhlásenie o poukázaní podielu zaplatenej dane


V prípade, že chcete venovať svoje 2% deťom a mladým od saleziánov v Bardejove, môžete to urobiť nasledovnými spôsobmi: 

1. Ak podávate daňové priznaniefyzicka osobapravnicka osoba

Ak podávate daňové priznanie (za seba ako fyzickú osobu alebo za firmu ako daňovú osobu), v daňovom priznaní v časti VYHLÁSENIE o poukázaní podielu zaplatenej dane len vypíšete naše údaje:

Ak chcete, aby sme o Vás vedeli, môžete vyznačiť súhlas so zaslaním údajov a daňový úrad nám zašle informáciu, že ste ich darovali (iba vaše meno a priezvisko/názov firmy).

V prípade, že chcete darovať 3%, doložíte tiež doklad Potvrdenie o odpracovaní minimálne 40 hodín dobrovoľníckej činnosti z organizácie, kde ste hodiny odpracovali.

2. Ak ako zamestnanec požiadate o vykonanie ročného zúčtovania dane

Ak ste zamestnanec a do 15.2.2022 požiadate zamestnávateľa o vykonanie ročného zúčtovania dane, v žiadosti o jeho vykonanie je potrebné vyznačiť krížikom tento oddiel:

žiadosť o vystavenie

Po vykonaní ročného zúčtovania Vám zamestnávateľ vydá Potvrdenie o zaplatení dane, ktoré spolu s vypísaným Vyhlásením o poukázaní podielu zaplatenej dane zanesiete/zašlete buď k nám do oratka (DOMKA Bardejov, Námestie sv. rodiny 1, 08501 Bardejov) najneskôr do 28.4.2022 alebo na daňový úrad do 29.4.2022.

Ak chcete, aby sme o Vás vedeli, môžete vo Vyhlásení vyznačiť súhlas so zaslaním údajov a daňový úrad nám zašle informáciu, že ste ich darovali (iba vaše meno a priezvisko/názov firmy).

V prípade, že chcete darovať 3%, doložíte tiež doklad Potvrdenie o odpracovaní minimálne 40 hodín dobrovoľníckej činnosti z organizácie, kde ste hodiny odpracovali.

Ak by ste mali akékoľvek otázky, neváhajte sa nám ozvať na emailovej adrese: domkabardejov@gmail.com

 

Stretká a aktivity v oratku

Milé deti, milí mladí a milí rodičia!

Vzhľadom k uvoľneným opatreniam opäť otvárame brány oratka pre niektoré aktivity. Stretká pre deti budú fungovať za dodržania pandemických opatrení. Informácie o dátume stretka získajú deti od svojich animátorov, prípadne sa nám ozvite na domkabardejov@gmail.com a zistíme vám potrebné informácie.

Na stretko je potrebné dodržiavať režim OTP do 18 rokov ( deťom platí aj školský samotest). Nad 18 rokov je režim OP.

Na stretko je potrebné prísť v respirátore, doniesť si vytlačené a podpísané Vyhlásenie o bezpríznakovosti, preukaz o očkovaní/prekonaní covid-19 a v prípade vykonania testu (iba do 18 rokov) vypísané toto tlačivo: “Prehlásenie o vykonaní testu”.

Ak by ste mali akékoľvek otázky, neváhajte nám napísať.
Tešíme sa na vás! V prípade zmeny opatrení Vás o zmene fungovania stretiek budeme informovať.

Pravidla stretiek


Dni a časy stretiek

   dievcata

Ak máte akékoľvek otázky ohľadom stretiek, pokojne sa nám ozvite mailom: domkabardejov@gmail.com , alebo môžete zavolať Marekovi Pančurovi SDB, vedúcemu oratka: 0910 112 911

 Krúžky, zbory a iné aktivity

Okrem stretiek beží v našom oratku aj plno iných aktivít pre deti, mladých, či pre rodiny. Stretká, krúžky, športy, zbory … každý si príde na svoje. V tejto útlej brožúrke nájdete všetky informácie o tom, čo sa počas roka bude v oratku diať. Ak by ste mali nejaké otázky, ozvite sa nám na domkabardejov@gmail.com

Share on Google+0Share on Facebook0Share on LinkedIn0Tweet about this on Twitter0Email this to someonePrint this page