Na stiahnutie

Saleziánske leto 2021

Milí animátori a stredoškoláci!

Pozývame Vás na saleziánske leto 2021. V prihláške môžete vidieť aktivity, ktoré plánujeme za  dodržania všetkých pandemických opatrení a za predpokladu, že to pandemická situácia na Slovensku dovolí.
Prihlášku si poriadne prečítaj a vypíš všetko, čo treba. Prihlášku môžeš priniesť vypísanú a podpísanú zákonným zástupcom spolu s peniažkami stále v piatok od 16-17.00 do oratka a odovzdať v kancelárii. 

Čím skôr sa prihlásiš, tým viac ušetríš. Tešíme sa na teba!

Prihláška pre animátorov a na SŠ tábor

Zbierať prihlášky začíname 21.5.2021.

Milí rodičia!
Prihlášky pre deti na tábor čoskoro zverejníme. Ďakujeme za pochopenie!

Kontakt: domkabardejov@gmail.com 

Ako darovať 2 percentá:

Drahí naši podporovatelia!

Tí z vás, ktorí ešte majú možnosť darovať 2 percentá (daňovníci a firmy s odloženým daňovým priznaním), to môžu urobiť nasledovne:

Ak podávate daňové priznanie (za seba ako fyzickú osobu alebo za firmu ako daňovú osobu), v daňovom priznaní v časti „VYHLÁSENIE o poukázaní podielu zaplatenej dane“ len vypíšete naše údaje:

danove

Ak chcete, aby sme o Vás vedeli, môžete vyznačiť súhlas so zaslaním údajov a daňový úrad nám zašle informáciu, že ste ich darovali
(iba vaše meno a priezvisko/názov firmy).

V prípade, že chcete darovať 3%, doložíte tiež doklad Potvrdenie o odpracovaní minimálne 40 hodín dobrovoľníckej činnosti z organizácie, kde ste hodiny odpracovali.


V mene všetkých detí a mladých Vám Ďakujeme!

Ak chcete vedieť viac o našej činnosti, sledujte nás na:

facebook instagram youtube

Ak by ste mali akékoľvek otázky, neváhajte sa nám ozvať na domkabardejov@gmail.com.

 

PRIHLÁŠKY DO DOMKY

Byť členom Domky sa oplatí. Je to jedinečná možnosť mať zľavy na tábory alebo akékoľvek akcie, ktoré saleziáni spolu s animátormi organizujú a môžete si požičať čokoľvek (spoločenské hry, pingpongová raketka, lopta…).
Členský poplatok do DOMKY je 5 EUR.
Ak máte záujem prihlásiť sa do Domky, tak napíšte email na adresu domkabardejov@gmail.com a my vám zašleme všetky potrebné informácie.

prihlášku nájdete tu

Share on Google+0Share on Facebook0Share on LinkedIn0Tweet about this on Twitter0Email this to someonePrint this page